Korona Virüse Karşı Halı Yıkama

Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama Dünyanın dört bir yanında bireysel ve kurumlar bazında top yekun mücadele verilmektedir. Bireysel olarak verilen bu mücadele içerisinde en önemli olan ev temizliği. Ev temizliği içerisinde halı koltuk yıkama bunlardan sadece bir kaçıdır.

 

 

Korona virüsü o kadar hızlı bir yayılma gösteriyor ki insanlar panik içerisinde. Kaynağına bakmaksızın tüm bilgileri alıyor doğru veya yanlış bu bilgileri uygulama yoluna gidiyor.

 

Aslına bakacak olursanız bu tür gribal türevli virüslerde siz ne kadar dezenfektan. sterilizasyon malzemesi, alkol türevi maddeler v.s. kullanırsanız kullanın bu virüsler için etkili bir yöntem olmayacaktır.

Evdeki ürünlerin dezenfektesini sağlamak en kolay ve garanti çözüm olacaktır. Bunu dışında eğer işe, okula, veya herhangi bir sebepten dışarı çıkıyorsanız aldığınız önlemlerin hiçbirisinin sizin ve aileniz için garantili olmayacağını bilmeniz gerekmektedir.

Bizler bu bağlamda Dilara Halı Yıkama olarak Bursa merkez ve yakın çevre ilçelerine Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama , korona virüsüne karşılık dezenfekte alkol bazlı ürünlerle hijyenik halı yıkama, hijyenik koltuk yıkama yine alkol bazlı ürünlerle ve perde yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Sizlerde bizlerden hizmet talep ediyorsanız iletişim bölümünden veya aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Temizlenmiş halıların mutlaka dezenfekte yapılması gerekiyor. Halının mutlaka tozunu alıyoruz, sonra dezenfekte edip, paketliyoruz. Firma olarak vatandaşlarımızla bu virüse karşı iletişim halindeyiz. Masrafı ne olursa olsun vatandaşımıza en güzel ve sağlıklı hizmeti vermek için çalışıyoruz”