Anasayfa / Hizmetlerimiz / Fırçalı Koltuk Yıkama

Neden Dilara Temizlik ?
Koltuk yıkama, halı yıkama sektörünün hizmetleri içinde olan bir temizlik işidir. Yapanlar bilirler basit görünür ama yorucu bir iştir, zira koltuklar el yordamı ile tahta fırçası diye tabir ettiğimiz fırça ile fırçalanır. Bu durum çalışan personelde sırt ve bel ağrısı problemlerine yol açmaktadır. Yorucu oluşu sebebi ile bir ekibe günlük iki, çok yoğun dönemlerde üç takım anca yıkatılabilmektedir. Dilara Temizlik Confidence Cleaning Brush (Güvenli Temizlik Fırçası) 7 kişilik koltuk takımını yıkama süresini 90 dakikaya kadar düşürmektedir. Bir ekip günlük 5 takımı yorulmadan yıkayabilmektedir.
 
Ayrıca koltuk yıkamaya küçümsenmeyecek bir ücret ödeyen müşteri, ürününün tahta fırçası ile fırçalandığını gördüğünde aynı işi evindeki ıslak kuru makine ile kendisinin de yapabileceğini düşünerek hayal kırıklığı yaşamakta ödediği ücrete acımaktadır. Oysa Dilara Temizlik Confidence Cleaning Brush (Güvenli Temizlik Fırçası) ile koltuğunu yıkatan müşteri aynı işi kendisinin asla yapamayacağını düşünmektedir ve ödediği ücreti gönül rahatlığı ile ödemektedir. Bu sebeple sıra dışı hizmet alacağını düşünen müşteri %25 ile %50 arasında daha fazla ücret ödemeyi görmezlikten gelebilmektedir.
 
Ayrıca mutfak temizliklerinde, mutfak tezgahı ve fayansları krem deterjan ile ovulmadan arınmamaktadır ve yorucu bir iştir. Dilara Temizlik Confidence Cleaning Brush (Güvenli Temizlik Fırçası) krem deterjan uygulanmış yüzeyi fırçalama işinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Dilara Temizlik Confidence Cleaning Brush (Güvenli Temizlik Fırçası) ile büyük karavana kazanlarını yıkamak çok kolay bir iştir.
 
Dilara Temizlik Confidence Cleaning Brush (Güvenli Temizlik Fırçası) otel kat görevlilerine ve temizlik firmalarına da kolaylık sağlayacak bir üründür. Banyo ve küvet temizlik işi de oldukça yorucu ve zordur. Dilara Temizlik Confidence Cleaning Brush (Güvenli Temizlik Fırçası) banyo temizliklerinde de kullanılabilecek bir fırçalama makinesidir.