Anasayfa / Hizmetlerimiz / Koltuk Yıkama

KOLTUK YIKAMA’NIN ÖNEMİ

DİLARA HALI YIKAMA DÜNYASI
GELİŞEN VE DEĞİŞEN MALATYA DA ELİNE FIRÇA VE SABUN ALAN koltuk & HALI YIKAMACISI OLARAK 
ORTAYA ÇIKTIĞI GÜNÜMÜZDE DİLARA HALI koltuk YIKAMA DÜNYASI OLARAK YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE VE BİRİKİM İLE SİZ KIYMETLİ MALATYALILARA KALİTELİ SAĞLIKLI VE HİJYENİK HİZMET VERMEYİ AMAÇLIYORUZ...0422 211 54 00-536 22213 56
 
Koltuk yıkama öncelikle çok dikkat gerektiren bir işlemdir. Kesinlikle ucuz koltuk yıkama yapan firmalara yıkama işlemi yaptırılmamalıdır.
 
Koltuk yıkama da, halı yıkamada öncelikle bilgi ve tecrübe esastır.
 
En son model koltuk yıkama makinesi kullanılmış olsa dahi koltuk yıkama yapacak olan kişi kumaş bilgisi ve leke çıkarma bilgisi konusunda yetersiz ise yapılan işin hiç bir anlamı yoktur.
 
Dilara koltuk yıkama olarak şuana kadar farklı firmaların yıkamış ve yıkama konusunda deneyimsiz personelleri tarafından renkleri bozulmuş bir çok koltuğu eski haline getirdik fakat, ucuza yıkamak adına çok kötü deterjanlarla ve hatta ağartıcı asit bazlı ilaçlar kullanılmak da bizlerin dahi kurtaramadığı bir çok bozulmuş ve kumaşları yıpranmış koltukları atılmak üzere görmüş bulunmaktayız.
 
Dilara koltuk yıkama olarak bu konuda tavsiyemiz kesinlikle ucuza koltuk yıkama yaptırmamanız.
 
Ya da koltuğu satın aldığınız firmadan referanslı bir koltuk yıkama uzmanı tavsiyesi almanızı öneriyoruz.
 
Koltuk Yıkama Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi için arayın  0536 222 13 56
 
 
UCUZ KOLTUK YIKAMA
 
 
 
Koltuk yıkamayı değerinden çok daha ucuza yaptırmanız günümüz piyasasında normaldir.
 
 
 
Peki, koltuk yıkama ucuza nasıl yapılır?
 
 
 
Koltuk yıkama konusunda bilgi sahibi olmayan kişilerce bulunan bir yöntem olan asit ve ağartıcı maddeler birbirine karıştırarak yıkama işlemi ucuza yapılır.
 
 
 
Ucuz kimyasallardan oluşan bu maddeler insan sağlığına zararlı olduğu için kesinlikle firmamızca uygun bulunmamaktadır.
 
Görsel olarak temiz görünmüş olsa da hijyenik olarak tam sonuç vermemektedir. Bu kimyasallar kullanılarak yapılan yıkamalar hem koltuğunuzu erken kirletir hem de çok çabuk aşınmasına, yıpranmasına neden olacaktır.
 
Dilara koltuk yıkama da kullandığımız özel şampuan koltuğunuzu hijyenik olarak temizlediği gibi parlak bir görüntü, hoş bir koku, yumuşaklık ayrıca bitki özlü bir şampuan olduğu için yapışkan yüzey bırakmayacak ve erken kirlenmeyi de önlemiş olacaktır.
 
 
 
Dilara temizlik FİRMASI OLARAK Malatya da’ KENDİNİ KANITLAMIŞ VE YILLARDIR SİZ MALATYA HALKINA HİZMET VERMEKTEYİZ.
 
 
 
MERKEZİMİZDE BULUNAN VE SADECE TEK HAT TELEFON NUMARASINDAN YÖNETİLEN SERVİS SİSTEMİMİZE BAĞLI OLAN NUMARAMIZ 221 45 00 DİR. BU NUMARANIN DIŞINDA HİÇ BİR NUMARA Dilara HALI YIKAMA FİRMASINA AİT DEĞİLDİR.
 
 
 
ART NİYETLİ KİŞİLERCE AÇILMIŞ VE DİLARA TEMİZLİK & YIKAMA VE KOLTUK YIKAMA ADINI TAŞIYAN FİRMALARIN OLDUĞU TESBİT EDİLMİŞ OLUP VE BU KİŞİLER HAKKINDA FİRMAMIZ YASAL İŞLEM BAŞLATMIŞTIR.
 
 
 
BİZİ TERCİH EDEN BİR ÇOK MÜŞTERİMİZİDE MADUR EDEN BU ART NİYETLİ KİŞİLER İSİM VE MARKA KALİTEMİZİ KULLANARAK HALI VE KOLTUK YIKAMA YAPMAKTALAR.
 
 
 
BU KONUDA DİKKATLİ OLMANIZI VE DİLARA TEMİZLİK & HALI YIKAMANIN MALATYA NIN HİÇ BİR YERİNDE ŞUBESİ YADA BAYİSİ OLMADIĞINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİZ.
 
 
 
221 45 00-211 54 00 NOLU TELEFON DIŞINDA VERİLMİŞ OLAN SİPARİŞLERDE FİRMAMIZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.
 
 

DİLARA HALI YIKAMA FABRİKASI

 
dilaratemizlik.com .tr   WEB SİTEMİZDEN KOPYALANAN YAZILAR;
 
HALI YIKAMA SEKTÖRÜNE YENİ GİRMİŞ VEYA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR WEB SİTEMİZ İÇERİKLERİ FİRMAMIZIN ÖZGÜN YAZILARIDIR KESİNLİKLE KOPYALANAMAZ SANAL ORTAMDA HİÇ BİR ŞEKİLDE KULLANILAMAZ.
 
 
2004 DE FAAL OLARAK YAZILMIŞ VE DİLARA HALI YIKAMA FİRMAMIZ TARAFINDAN GÜNCELLENEN BİLGİLER GOOGLE TARAFINDAN DA BİLİNMEKTEDİR.
 
dilaratemizlik.com  WEB SİTEMİZDEN YAZI VE BİLGİ ALMAK İSTEYEN FİRMALAR BİLGİMİZ DAHİLİNDE AŞAĞIDAKİ LİNKİ ANASAYFALARINDAN  VERMEK ZORUNDADIRLAR.
 
 
AKSİ TAKDİRDE FİRMAMIZ YASAL İŞLEM BAŞLATMA HAKKINI KULLANACAKTIR. BUDA WEB SİTENİZİN GOOGLE VE BENZERİ BÜYÜK ARAMA MOTORLARINDAN KAYITLARININ TAMAMEN DÜŞMESİNE HATTA SÜRESİZ KAPATILMASINA SEPEP OLACAKTIR.
 
BİLGİLERİNİZE SUNULUR.  DİLARA TEMİZLİKve HALI YIKAMA F.B.

Fotoğraf veya Video Yok