Anasayfa / Hizmetlerimiz / Kapıcılık Hizmetleri

Dilara Temizlik Firması
Apartmanların, Asansör, Merdiven, Bina Girişi gibi ortak kullanım alanlarının temizliği, hijyeni ve bakımı İNSAN SAĞLIĞI açısından önemlidir. Ancak, Apartman ve Sitelerde kapıcı istihdam etmenin maliyetleri her geçen gün artmaktadır. Ocak 2014 itibariyle bir kapıcı görevlendirmenin Maaş+SSK maliyeti 1.338,65 Türk Lirasıdır.(Bin üç yüz otuz sekiz Lira, atmış beş Kuruş) Kapıcı Lojmanı tahsisi, elektrik, su, ısınma giderleri ile birlikte bu rakam yaklaşık ve ortalama Bin Dokuz Yüz Türk Lirasına varmaktadır. Bu da 30 dairelik bir bina için, daire başı 63 TL. (Altmış Üç Türk Lirasıdır) Her altı ayda bir artan bu maliyetleri maalesef her kat maliki karşılayamamaktadır. Bu düşünceyle, sektöründe büyük bir tecrübeye sahip, titiz çalışma ve yüksek otokontrol sistemini misyon edinen Dilara Temizlik Firması, sizlere apartman temizliği, bakımı ve yönetimi konusunda ekonomik çözümler sunmaktadır.
 
Profesyonel Kapıcılık Hizmetleri: Kapıcınız yoksa bile, hizmet sizin de hakkınız. Artan maliyetler, artan yasal yükümlülükler ya da herhangi bir sebeple apartman ve sitenizde kapıcı istihdamı yapamıyorsanız, üzülmeyin.
 
 
 
İhtiyaç duyacağınız profesyonel kapıcılık hizmetlerini biz veriyoruz. Hem de size en uygun esnek ekonomik ve yüksek kalite standartlarımızla ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
 
Kısaca Hizmetlerimiz:
 
*GÜNLÜK ÇÖP TOPLAMA (STANDART): Belirlenen saatte apartmanın daire önü çöplerin toplanması hizmetidir. Belirlenen saatte apartmana giriş yapan personelimiz, daire önlerinde poşetli bulunan çöpleri alarak bina dışında bulunan konteynerlere aktarır. Daire önüne bırakılmayan çöpler için uyarı mesajı bırakır. Daire önüne bırakılmayan çöpler için yöneticiye bildirim yapar.
 
*LOKAL TEMİZLİK (STANDART): Çöp toplanması sırasında, yada önceden oluşmuş kirliliğe personelimiz anında müdahale ederek, temizlik ve hijyen sağlar. Kötü kokunun yayılmasını önler.
 
*GENEL TEMİZLİK (STANDART): Apartman ve Sitenin, belirlenen günde koridor, merdiven, asansör, korkuluk, tırabzan, giriş, çevre mıntıka ve cam yüzeylerinin temizlenme işidir. Bu işlem bina statiğini korumak amacıyla sadece paspas yöntemiyle yapılmaktadır. Kullanılan araç ve malzeme apartman ve site yönetimi tarafından karşılanmaktadır.
 
*ÇİM BİÇME VE BAKIMI (OPSİYONEL) : Apartman ve Sitenin çim ekli alanlarının çim biçim ve bakım hizmetleridir. Metrekare ve sulama sistemlerine göre fiyatlandırılır.
 
* BİNA BAKIM ONARIM VE TAMİRAT İŞLEMLERİ (OPSİYONEL) : Apartman ve sitenin ihtiyaç duyacağı teknik bakım ve onarım hizmetleridir. Yapılan işin maliyetine ve özelliğine göre fiyatlandırılır.