Anasayfa / Hizmetlerimiz / Bahçe Düzenleme

MİMARİ PROJE ÇİZİM VE UYGULAMA 
Bahçenizin, çevrenizin ihtiyacı olan ve sizin zevkinize uygun tasarımlar ile en güzel projeler için mimarlarımız siz müşterilerimizin emrindedir.
 
ÇEVRE DÜZENLEME VE PEYZAJ
Genel Bahçe Düzenleme : Parke taşı döşemesi, Bina giydirme ve süsleme, Bitki ve ağaç ekimi, iç mekan düzenlemeleri, süs ve yüzme havuzu, periyodik çevre bakımları, bitki gübre ve tohum temini ile ekim, şömine, barbekü ve doğal taş ile çevre süslemeleri, Yapısal Peyzaj Projeleri, Bitkisel Peyzaj Projeleri, Çevre Sulama Sistemleri, Çevre Aydınlatma Sistemleri, Futbol Sahaları ve Spor Alanlarının Çimlendirilmesi, Yapısal Uygulama, Otoparklar için yeşillendirme, Yürüyüş Yolları ve Terasları yeşillendirilmesi, Spor alanları ve çevresinin yapılması, Çevre Duvarları, Doğal Gölet ve Su Gösterileri, Çocuk Oyun Alanları. Bitkisel Uygulama, Ağaç ve Çiçek Dikimi, Çim alan Tesisi, Kaya Bahçeleri, İç Mekan Düzenlemeleri.
 
Aydınlatma : Bahçe ve Parkların gece aydınlatılmasıdır.Özel efektler örneğin ; Ay ışığı, LED (Işık yayan diyotlar), Hava karardığında lambaları yakan sensorlar ve kapatmak için zamanlayıcılar. Hareket, ses, müzik yada sıcaklığa gör e lambaları yakan alıcılar, ışığı artırıp azaltmak için ayarlayıcılar. Oluşturulmak istenen ortama göre çeşitli ayarlar arasında geçiş yapan anahtarlı paneller uzaktan kumanda.
 
 
Çevre Düzenleme:Alışveriş Merkezleri, Eğitim Tesisleri, Havaalanları, Kamu Kurumları, Konut Çevreleri, Parklar, Sağlık Tesisleri, Turizm Tesisleri, Kıyı Düzenlemesi Çevre Düzenlemeleri..
 
Kentsel Düzenleme:Kentsel Açık alan Projeleri, Bahçe ve Parklar, Kentsel Dönüşüm ve Sağlıklaştırma, Yeni Gelişen Bölgeler, Eğlence ve Dinlenme amaçlı Parklar,Kent yeşillendirme.
 
Sulama : Bahçenizin siz yokken de sulanması ve mükemmelliğini korumasını istiyorsanız otomatik sulama sistemleri sizin için ideal olacaktır.Bu sistemler otomatik veya tam otomatik olarak ayrılır, bunun yanınsa el ile idare edilen manüel sistemler de mevcuttur.
 
Drenaj : Peyzaj çalışmalarında, emiciliği veya geçirgen olmayan yada geçirgenliği veya emiciliği az olan yerlerde oluşan su birikintileri ve yüzey akışları bahçelerde hoş olmayan görüntülere ve çevre düzeninin bozulmasına neden olmaktadır.Bu durumda Drenaj sistemi alt yapı çalışmalarında önemli bir yer toprak altı drenaj sistemleridir.
 
MÜŞAVİRLİK HİZMETLER
Proje ve imalatlarımızın proje uygunluğunu doğru bir şekilde yapılması, düzgün ve kaliteli hizmet alabilmeniz için bütün tecrübemizle yanınızdayız.