Anasayfa / Hakkımızda / Bilgilendirme

     Ucuza Temizlik Yaptırecak kadar zengin misiniz ? 

                DİLARA TEMİZLİK & YÖNETİM

 

 GELİŞEN VE DEĞİŞEN MALATYA DA ELİNE FIRÇASINI KOVASINI, SABUNUNU ALAN TEMİZLİK FİRMALARI ORTAYA ÇIKTIĞI GÜNÜMÜZDE

Saygıdeğer Hanımlar Beyler Apartman Site Yöneticileri VeTemizlik Hizmeti Alıcıları..

Temizlik sıradan basit bir iş değildir bunu her yazımızda belirtiyoruz, halbuki altı üstü Temizlik işi suyu dök olsun bitsin değildir. ucuza aldığınız temizlik hizmeti işini hakkı ile yapanlar için zordur, emek veren için kıymetlidir.

              UCUZ HİZMET /MAL ALACAK KADAR ZENGİN MİSİNİZ ?

Ucuza mal alacak kadar zengin değilim bu lafın sahibi türkiye nin sayılı zenginlerinden olan sakıp sabancı dır. Bir düşünün bunu söylerken neler aklından geçmiş olabilir, ucuz mal almak baştan hileleri kabul etmek oluşabilecek aksilikleri kabul etmek demektir.

Sakın siz siz olun ucuz temizlik uğruna sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Ucuz diye tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasının, sizleri mağdur edebileceği gibi,sağlığınızı tehlikeye atması da kaçınılmazdır

Suyun 4, mazotun 4 ,elektrik Kw 2 lira olduğu günümüzde ucuza temizlik ve hijyen mümkün değildir.
 Bu tür aldatıcı, yanıltıcı yöntemlerle çalışan firmalara karşı müşterilerimizi uyarmak istiyoruz. Bunu bizim için değil aile sağlığınız için yapmalısınız.

DİLARA Temizlik ve Apartman Site Yönetim Hizmetleri olarak 2007 den beri hizmet veren, sizlerin memnuniyeti kadar büyüyeceğinin farkında olan bir firmadır. Bu yüzdende özellikle yaz aylarında türeyen fasoncu tabir edilen sözde temizlik firmaları değildir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için sağlığınız için kaliteli bitkisel kimyasallar ve son sistem makinalar kullanmaya  devam edeceğiz.

 

DİLARA TEMİZLİK OLARAK YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE VE BİRİKİM İLE SİZ KIYMETLİ MALATYA LILARA KALİTELİ SAĞLIKLI VE HİJYENİK HİZMET VERMEYİ AMAÇLIYORUZ...

     0422 211 54 00- www.dilaratemizlik.com.tr