Anasayfa / Hizmetlerimiz / Mobil Kapıcılık

                     .İŞİMİZ SADECE TEMİZLİK BİNA YÖNETMEK DEĞİL

                                   YAPILMAYANI YAPMAK, SUNULMAYANI SUNMAKTIR.

                                                        Size Böyle bir yönetim desteği hiç sunulmadı...

 

Bina yöneticileri kapıcı istihdamı ve temizlik noktasında sıkıntı yaşıyor. Site yöneticileri çareyi mobil kapıcılık sisteminde buldu.

Sitenin ortak kullanım alanlarının temizlik işleri mobil kapıcılık sayesinde daha ucuza yapılıyor. Site sakinleri, binanın temizlik, çöp toplama ve bahçe bakımı gibi ihtiyaçlarını uygun fiyata, temizlik sektöründe tecrübeli mobil kapıcılar tarafından yaptırabiliyor. Mobil kapıcılık uygulaması Malatya'da hızla yaygınlaşıyor. Şu an bu alanda faaliyet gösteren 1 firma var. Bu firmalardan bir tanesi de Dilara Mobil Kapıcı firması. Firma şu an 620 dairenin temizliğini üstleniyor. Dilara temizlik Mobil Kapıcılık Şirketi'nin sahibi Süleyman &Nesrin , 9 yıldır bu alanda faaliyet gösterdiklerini belirtti. DİLARA, "Bu sistemle insanlar sabit bir kapıcı tutmuyor. Böylece site sakinleri yüzde 50 tasarruf sağlıyor. 30-32 dairelik bir sitenin kapıcılık bedeli yaklaşık 1000 lira. Ama sabit bir kapıcı tuttuklarında aylık gider 2 bin 250 lirayı buluyor. Bizim sistemde kapıcının maaşı ve sigortası yok. Sitenin kapıcı dairesine yerleşen kişi kira vermiyor, bazı durumlarda su ve elektrik parası bile ödemiyor. Tassaruf yapmak isteyenler Dilara mobil kapıcılığı tercih ediyor. Sistem hızla yaygınlaşıyor. Ekiplerimiz pazar hariç her gün temizlik yapıyor. Hergün belirli saatlerde çöpler alınır. Girişler paspas yapılır. Asansör temizliği yapılır. Giriş camları silinir ve kapı önü temizliği yapılır. Haftada 1 kez, ayda 4 kez genel temizlik, dezenfekte ve yıkama yapılır. 6 ayda bir bodrum ve çatıda ilaçlama hizmeti verilir. Apartmanlara giden Dilara mobil kapıcının sigorta primleri firmalarca karşılanmaktadır. Apartmanda kullanılan temizlik malzemeleri firmamızca karşılanır, bina sakinlerinden ekstra ücret talep edilmez. Apartman kat veya daire sayısına ve seçilen hizmetlere göre ücret belirlenmektedir. Tecrübeli bayanlar ile güvenilir ev temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmeti verilir. Ayrıca sabit kapıcılık hizmeti de veriyoruz" dedi.

 

             MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK SİZİN ELİNİZDE

Yönetici asistanımız 7 gün 24 saat apartman/site sakinlerinin sorunlarını dinleyerek ilgili birimlere yönlendirme yapmakta ve sorunun çözüldüğünü takip etmektedir

 

             Dilara Yönetim’de yenilikler bitmiyor..

DİLARA  Profesyonel Apartman & Site yöneticiliği firmamızın filosuna yeni eklenen Mobil Ofis aracımız 2016 yılında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hizmete başlamıştır.

Aracımız internete bağlı bilgisayar sistemi ile donatılmış olup sizlere daha iyi hizmet verecektir.

 

Aracımız internete bağlı bilgisayar sistemi ile donatılmış olup belli günlerde yönetimini üstlendiğimiz bina önlerinde sizlere hizmet verecektir.

 

Sizin memnuniyetiniz Bizim geleceğimizdir...

 

                    DİLARA MOBİL KAPICILIK HİZMETİ  MALATYA DA  0422 211 54 00

               DİLARA Mobil  KAPICILIK  HİZMETİ    KONYA DA     0536 222 13 56