Anasayfa / Hakkımızda / Franchising

 

Franchising 0 422 211 5400
Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla Dilara Temizliği bir dünya markası yapmak olan Dilara Temizlik, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla, yurtiçi ve yurtdışında gösterdiği büyüme temposuyla tüm dünyayı gerçek temizliki ile tanıştırma hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. 
 
Dilara Temizlik; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirmektedir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, Dilara Temizlik uzman mimari kadrosu tarafından incelenir, gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve Dilara Temizlikyönetimi konsept ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır.
 
Yılların tecrübesi ve marka kimliği işletmeciye en doğru şekilde aktarılır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir. Müşteriler tarafından kabul görmüş Dilara Temizliğe özgü ürünlerin temin edilecek olması garantimizdir. Geniş ürün yelpazesiyle her öğün için birbirinden eşsiz ürünler sunan Dilara Temizlik ürünleri her yaştan misafir tarafından ilgi görmektedir.Mağaza açılışından önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları tarafından işletmecilere eğitim desteği verilmektedir. Verilen eğitim konusunda uzman istasyon eğitmenleri tarafından verilmekte olup hem teorik bilgileri hem de pratik uygulamaları kapsamaktadır. Ekip üyeleri ve yöneticilerin eğitim ihtiyacını karşılayacak bu eğitim programlarında, ekipman ve ürün eğitimlerinin yanı sıra, yönetimsel ve operasyonel becerileri arttırmaya yönelik eğitimler de önemli yer kaplamaktadır.Dilara Temizlik standart hizmet kalitesini kalıcı kılabilmek için deneyimli operasyon ekibimiz, işletmecilerimize, gerek mağaza açılış öncesi, gerekse açılış sonrası düzenli olarak destek olmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.Dilara Temizlik, tüketici alışkanlıklarını ve beklentilerini alanında uzman araştırma şirketleri tarafından araştırmalarla sık sık test etmekte, pazarın sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevaplar sunmak için Ar-Ge çalışmalarına çok önem vermekte ve bu çalışmalar için ciddi bütçeler ayırmaktadır. Kopyalamanın hızla arttığı rekabet şartlarında hayatta kalabilmek için özgün ve taklit edilemez ürünler geliştirmek her geçen gün daha da önem kazanmaktadır.